Şirket Profili

Dünyanın önde gelen ve çoğunlukla İngiltere, Almanya, Hollanda, İtalya ve diğer Avrupa ülkeleri menşeili markalara ihracat yapan konfeksiyonculara ve mümessil firmalara, 1974’ten beri pamuk ağırlıklı olmak üzere dokuma kumaş üzerine hizmet vermektedir.
Firmamız, 1976 yıllarında Tekstil’in kalbi olarak anılan Sultanhamam’da başlayıp, 1978-1984 yıllarında Engin Tekstil olarak ticaret hayatına devam etmiştir. 1984 yılında Engin Tekstil’de kurucu ortak ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini üstlenip, Coşan Satıcı  2003 yılından bu yana kurucu ortak olarak devam etmektedir. Ve bu yıllarda, Tekstil sektöründe dokuma kumaş ihracatı yapmıştır. Daha sonra 2003 yılının Mart ayında kendi firması Coşan Tekstil’i kurarak hem kurucu hemde Genel Müdür göreviyle , tekstilin merkezi olarak bilinen Merter’de kendine ait binasında dokuma kumaş konusunda uzman ekibiyle beraber müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.
Tekstilkent de bulunan ham bez depomuzda müşterilerimizin ihtiyacına yönelik en çok tercih edilen kumaşları yüksek miktarda stok servisini yaparak, diğer tekstil işlemlerinden geçirilmesi (baskı, boyama, terbiye, kaplama gibi) ile konfeksiyon işlemlerinizin hızlı bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olmaktayız. Ayrıca, show-roomuzda geniş yelpazede fantazi, baskılı ve düz dokuma gibi her çeşit dokuma kumaş kalitelerini müşterilerimize sunmaktayız. Tekstil sektöründe var olduğundan beri kendini yenilemeyi ilke edinmiş olan Coşan Tekstil, özellikle dokuma kumaş konusunda uzun süreye dayanan engin tecrübesiyle rakiplerine fark yarattığını düşünmektedir.

23

Yıllardır elde ettiğimiz tecrübe ile müşterilerimize en iyi kalite, en hızlı hizmet ve en iyi fiyat sunmaya odaklanarak, müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Bu yüzden; firmamız her daim müşteri odaklı  ve her defasında daha iyi bir müşteri değeri ve servis kalitesi sunmaya odaklanmıştır. Çünkü inanıyoruz ki; günümüz sert rekabet şartlarında uzun ömürlü şirket olmanın sırrı büyük olmaktan değil hızlı olmaktan geçer.

 

 

Hizmetlerimiz

 
BASKI
 
BOYA
 
APRE
 
KAPLAMA
 
LAMİNASYON