DEĞERLERİMİZ

1974’ten beri bu sektörde olmamız, elde ettiğimiz değerler bizi rakiplerimiz karşısında dokuma kumaş sektöründe çok önde olmamızı sağlamıştır.

Müşterilerimize sunduğumuz değerler;


1.) Tecrübemiz: 40 yıla aşkın tecrübemiz dokuma kumaş konusunda bizi uzmanlaştırmıştır.

2.) Güven: Tekstil sektöründe rekabet edebilir olmamız şirketimizin, iş ortakları ve müşterileri arasındaki karşılıklı olarak ortak güvenden gelmektedir.

3.) Kalite: Kalitemize ödün vermeden, her zaman konusunda uzman dokuma kumaş üreticileri ve boyahaneleri birlikte çalışmaktayız.

4.) Yenilikçi:Sürekli değişen trendlere rağmen, her zaman dokuma kumaş konusunda yenilikleri takip ederek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için yeniliklere açığız.

5.) Hızlı Servis: Bilindiği gibi hızlı bir şekilde ve zamanında, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılmak her sektörde olduğu gibi tekstilde de çok önemlidir. Bu yüzden, temin zamanını kısaltmak için; depomuzda yüksek miktarlarda bulunan ham bezlerin stok servisini yapmaktayız.

6.) Müşteri Hizmetleri Süreci: Servis sürecinde ve sonrasında herhangi bir problem olduğunda müşterilerimizin sorunlarını çözmesinde yardımcı olmaktayız. Çünkü biliyoruzki, müşteri ilişkilerimizi güçlendirmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak için müşteri problemlerini dinlemek ve iyileştirmek son derece önemlidir.